Záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium

Nasledujúci link je link na  formulár k záväznému potvrdeniu o nastúpení / nenastúpení na štúdium,

prosím, vyplňte všetky údaje. Po ich odoslaní Vám bude vygenerovaný a stiahnutý súbor PDF, ktorý bude slúžiť ako záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení žiaka na štúdium do 1. ročníka
na Strednej odbornej škole informačných technológií v školskom roku 2021/2022.Toto potvrdenie je totožné s potvrdením v papierovej podobe, ktoré ste dostali poštou spolu s rozhodnutím o prijatí žiaka.
Súčasne bude toto potvrdenie automaticky odoslané študijnej referentke SOŠ-IT na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. za účelom vedenia predbežnej evidencie žiakov, ktorí na štúdium nastúpia, resp. nenastúpia.

Prejsť na formulár

a meniny má Soňa