3795 K KLIENTSKY MANAŽÉR POŠTY  formou duálneho vzdelávania

Študuj s podporou SLOVENSKEJ POŠTY, a. s.  študijný odbor 3795 K KLIENTSKY MANAŽÉR POŠTY  formou duálneho vzdelávania.

Duálne vzdelávanie je moderný spôsob prípravy na povolanie, v ktorom sa žiak učí ako premeniť teoretické vedomosti na praktické zručnosti priamo na pracovisku zamestnávateľa. Je kombináciou teoretického vyučovania v škole a praktického vyučovania priamo u zamestnávateľa.

Pre študijný odbor 3795 K KLIENTSKY MANAŽÉR POŠTY Ti poskytneme mesačné štipendium v nasledovných sumách:

1. ročník v sume 40 € mesačne
  2. ročník v sume 60 € mesačne
  3. ročník v sume 80 € mesačne
  4. ročník v sume 100 € mesačne

Slovenská pošta, a. s. Ti počas štúdia ponúka:

• praktické vyučovanie s použitím najnovších technológií priamo na našej pobočke
  • odborné a praktické zručností priamo od našich zamestnancov na pracoviskách praktického vyučovania Slovenskej pošty, a. s.
  • začlenenie sa do budúceho pracovného kolektívu a osvojenie si pracovných návykov
  • poskytnutie všetkých potrebných osobných ochranných pracovných prostriedkov
  • príspevok na stravu a internát
  • príspevok na cestu do školy a na pracovisko praktického vyučovania
  • bezplatnú lekársku prehliadku
  • vlastný zárobok už počas školy odmenou za produktívnu prácu
  • podnikové štipendium

Ako postupovať v prípade záujmu o duálne vzdelávanie:

• vyplň žiadosť o zaradenie do systému duálneho vzdelávania
  • pošli žiadosť spolu s koncoročným vysvedčením z 8. ročníka a polročným vysvedčením z 9. ročníka základnej školy do 31. 03. 2020 scanom na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

alebo poštou na adresu:

Slovenská pošta, a. s.

Mgr. Angela Lazorová

Belušské Slatiny 90

018 61 Beluša

• Slovenská pošta, a. s. Ti vydá Potvrdenie o zabezpečení duálneho vzdelávania, ktoré priložíš k prihláške na strednú školu

V prípade otázok kontaktuje:

Mgr. Angela Lazorová, mobil 0903 412 735

Žiadosť si môžete stiahnuť TU, alebo sa Vám zobrazí nižšie.

Pokiaľ sa Vám nenačíta PDFsúbor so žiadosťou prosím refrešnite si webstránku:

a meniny má Jaroslav