Študijne oddelenie: 048/4341 222
HOREHRONSKÉ HRY – 59. ročník

HOREHRONSKÉ HRY – 59. ročník

Dňa 2. októbra 2019 sa v Banskej Bystrici na atletickom štadióne SNP na Štiavničkách konal 59. ročník HOREHRONSKÝCH HIER. Zúčastnili sa ho mladí adepti atletiky z okresov Banská Bystrica, Brezno a Zvolen. Našu školu pod vedením Mgr. A. Barusa reprezentovalo jedenásť žiakov. Najlepšie umiestnenie získali: Matúš Hric z II.A v behu na 100 m – 2. miesto, Marcel Hájik z III.A v skoku do diaľky - 2. miesto, Miriam Leštáková z II.B v skoku do výšky. Ďalšie finálové umiestnenie vybojovali: Martin Kubiš z I.B - 4. miesto v skoku do diaľky v kategórii st. žiaci, Ema Smolková z I.B – 7. miesto v behu na 60 m v kategórii st. žiačky, Samuel Repický           z I.D – 7. miesto v skoku do diaľky v kategórii dorast.

Veľké poďakovanie patrí nielen tým, čo vybojovali medaily, ale aj ostatným reprezentantom našej školy.    

Autor: Mgr. Atila Barus

 

Dnes je
29.09.2023
a meniny má Michal(a)
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.