Rozbehni sa a zostaň v kraji!

Aj v tomto školskom roku pokračuje projekt ,,Rozbehni sa!“. Ten  ponúka  študentom stredných škôl možnosť otestovať si svoje podnikateľské nápady. Žiakom SOŠ IT, Tajovského 30, Banská Bystrica už boli a ešte aj budú prezentované motivačné videá, ktorých cieľom je inšpirovať mladých ľudí k podnikaniu a ukázať im, že to nie je veľká veda.

Tak ako minulý rok máte opäť možnosť prihlásiť svoj nápad do inkubačného programu Rozbiehátor a to do 28. februára 2020 do 12:00 hod.

Každý prihlásený nápad získa:

• prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 75 eur,
  • účasť na Bootcampe a praktický pracovný zošit,
  • 100 eur na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu,
  • mentoring & web na mieru pre tvoj nápad,
  • možnosť získať 18 000 eurovú podporu na realizáciu nápadu.

Prihlasovanie a detailné informácie nájdete na rozbehnisa.sk/rozbiehator.

Ak máte záujem a potrebujete získať ďalšie doplňujúce  informácie, napíšte na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo ich môžete získať osobne v učebni P3/005.

Autor a foto: Bc. Erika Zádrapová

a meniny má Jaroslava