Študijne oddelenie: 048/4341 222
Matematický klokan aj počas koranakrízy  na SOŠ IT BB online formou

Matematický klokan aj počas koranakrízy na SOŠ IT BB online formou

Drahí naši žiaci,

dovoľujeme si vám oznámiť, že aj v čase pandémie Covid-19 sa naša škola zapojí do najväčšej medzinárodnej matematickej  súťaže prostredníctvom svojich 20-tich statočných „KLOKANISTOV“. Súťaž bude samozrejme prebiehať náhradnou online formou v termíne od 8. do 12. 6. 2020. Nič to však nemení na tom, že úlohy budú aj tento rok  veľmi náročné.

Prajeme im pri riešení namáhavých úloh najmä veľa zdravia a správnych tvorivých nápadov.

 

                                                                           Mgr. Miroslav Slotta

Dnes je
01.12.2023
a meniny má Edmund
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.