Študijne oddelenie: 048/4341 222
ŠTUDIJNÉ POBYTY, JAZKOVÉ KURZY, FINANČNÉ ODMENY, PLATENÉ STÁŽE, NÁVŠTEVA EURÓPSKEHO PARLAMENTU, PREZENTÁCIA ŠKÔL VÍŤAZNÝCH PRÁC...

ŠTUDIJNÉ POBYTY, JAZKOVÉ KURZY, FINANČNÉ ODMENY, PLATENÉ STÁŽE, NÁVŠTEVA EURÓPSKEHO PARLAMENTU, PREZENTÁCIA ŠKÔL VÍŤAZNÝCH PRÁC...

Vážení študenti,

agentúra Star production pripravila v poradí 12. ročník projektu Veľvyslanectvo mladých. Projekt je určený študentom stredných a vysokých škôl.  Súčasťou projektu je aj prezentácia škôl víťazných projektov.

Uzávierka prihlášok a projektov je 15. mája 2022

Ústredná téma pre stredné a vysoké školy: Vráťme našej zemi, čo sme jej vzali. 

Téma pre stredné školy: Skvalitnenie života, životného prostredia, cestovného ruchu,  verejného priestoru, kultúrno-spoločenského života v obci/regióne, kde žijú

Prečo sa zapojiť do projektu: Projekt veľvyslanectvo mladých je  podporovaný  diplomatmi z rôznych krajín, vysokoškolskými pedagógmi a podnikateľmi nadnárodných spoločností. Víťaz sa na rok stáva veľvyslancom mladých. Okrem zaujímavých cien bude môcť víťaz svoj vlastný projekt zameraný na skvalitnenie verejného priestoru, prípadne kultúrno-spoločenského život aj zrealizovať.

Študenti sa so svojimi projektami môžu zameriavať na čokoľvek, čo prispeje ku skvalitneniu životav našej spoločnosti. Na všetko, čo chýba, alebo by malo fungovať inak, lepšie. Na projekty súvisiace so životným prostredím,  s výstavbou,  rekonštrukciou, projekty kultúrne, športové, informačné alebo charitatívne... Na všetko, čo možno označiť ako verejnoprospešné pre študentov stredných a vysokých škôl.

Študentov majú motivovať nielen zaujímavé ceny, ale tiež možnosť stretnúť sa s významnými predstaviteľmi viacerých krajín – s veľvyslancami pôsobiacimi na Slovensku.

Svoje prihlášky s vypracovaným projektom v slovenskom a anglickom, prípadne v inom cudzom  jazyku posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne vyplňte formulár priamo na web stránke  http://www.velvyslanec-mladych.sk/o-projekte/

Osobnej prezentácie pred porotou sa zúčastnia traja najlepších autori projektov, z ktorých porota určí víťaza. Prezentácia projektov je naplánovaná na jún 2021.

Pre študentov sú pripravené atraktívne ceny – študijné pobyty, finančné ceny, jazykové kurzy, návšteva európskeho parlamentu, platené stáže, stáže na veľvyslanectvách a iné zaujímavé ceny. 

Ďalšie informácie na:  www.velvyslanec-mladych.sk

 

velvyslanectvo

Dnes je
29.09.2023
a meniny má Michal(a)
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.