pondelok, 23 apríl 2012 12:04

Autor:
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V rámci projektu Leonardo da Vincii žiaci našej SOŠ navštevujú každoročne Střední školu teleinformatiky v Ostrave. Projekt je určený pre žiakov tretích, prípadne druhých ročníkov. Zúčastňujú sa ho predovšetkým žiaci študijných odborov mechanik počítačových sietí a technik informačných a telekomunikačných technológií.

Projekt trvá dva týždne. Žiaci sú ubytovaní v priestoroch tamojšieho internátu. Zúčastňujú sa vyučovania, počas ktorého sa im venujú pedagogickí zamestnanci školy. Oboznamujú sa s informačnými technológiami, optickými sieťami, IP telefóniou, pracujú v rôznych programoch, s ktorými škola disponuje. V rámci voľného času majú bohatý program. Navštívia Tatra múzeum Kopřivnice, banícke múzeum, kino, bazén, ZOO, bowling, majú k dispozícií telocvičňu, spoločenské miestnosti a mnoho ďalších atrakcií.

Počas pobytu nadobudnú mnoho vedomostí a zručností, ktoré sú nápomocné v ich ďalšom vzdelávaní a budúcom živote.

Čítať 10450 krát Naposledy zmenené piatok, 23 september 2016 14:41
Viac z tejto kategórie: NEMECKO »

Napíšte komentár

a meniny má Ingrida