utorok, 13 december 2016 10:48

Autor:
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Naši žiaci boli opäť úspešní. V krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní, ktoré sa konalo v Školskom výpočtovom stredisku v Banskej Bystrici, obsadili vynikajúce miesta v obidvoch kategóriách.

V kategórii web dizajn získali:

1. miesto –Marek Kraus – programátor a Michal Šrobár – grafik,

3. miesto – Sebastián Richter – programátor a Daniel Očenáš – grafik.

V kategórii programovanie B obsadil 3. miesto – Marek Kraus.

V krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike, ktoré sa konalo v Strednej priemyselnej škole Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici, v kategórii A obsadil vynikajúce 2. miesto – Ondrej Kristián Štefánik

Do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať 7. až 9. februára 2017 v Strednej priemyselnej škole v Novom meste nad Váhom, postupujú Marek Kraus, Michal Šrobár a Ondrej Kristián Štefánik. Prajeme im veľa úspechov.

Autorka: Ing. Katarína Štrónerová

Čítať 7066 krát Naposledy zmenené utorok, 13 december 2016 10:49
Viac z tejto kategórie: Majstri slovenska »

Napíšte komentár